Onwin Vip Hizmetleri

Onwin VİP

Onwin Vip Hizmetleri 

Onwin online oyun sitesi, Türkiye piyasasında erişilebilir olduğu günden itibaren üye kabul etmeye başlamıştır. Avrupa’nın en güvenilir ve önde gelen sitelerinden birisidir ve hizmetlerinde Türkçe, İngilizce ve Almanca dil seçeneklerini kullanmaktadır.  

Online üyelik formunu dolduran her kullanıcı birkaç dakika içerisinde onwin üyesi olabiliyor. Site tarafından belirlenen bazı şartları yerine getiren ve işlemlerini yapanlar üyelik seviyelerini yükseltebiliyor.Vip üye olanlar, onwin tarafından sunulan online oyun hizmetlerinden daha iyi şartlarla faydalanabiliyorlar.

Onwin Vip Üyelik 

Onwin üyelik işlemleri için kayıt bölümünün seçilmesi ve ana sayfada açılan üyelik formunun doldurulması gerekiyor. Onwin vip hizmetlerinden faydalanabilmek için önce normal üyelik hesabı oluşturmak gerekiyor.  

Kayıt ol butonu ile açılan üyelik formuna yazılması gereken bilgiler şunlardır; 

  • Kullanıcı adı, 
  • E-posta, 
  • Parola, 
  • Yeni parolayı onayla, 
  • Telefon numarası, 
  • Cinsiyet, 
  • Ad – soyad, 
  • Doğum tarihi, 
  • Adres, 

Bu alanlar doğru bilgilerle doldurulduktan sonra “kullanıcı sözleşmesini okudum ve kabul ediyorum” bölümü mutlaka işaretlenmelidir. Kullanıcı sözleşmesine göre 18 yaşını doldurmuş olan her oyun sever üye olabilir. 

Onwin Vip Statüye Yükselme 

Onwin online oyun sitesi, üyelerinin daha fazla kazançlar elde edebilmeleri için kendilerine vip statü seçeneği sunuyor. Üyelik hesabının vip statüye yükseltilebilmesi için bir ay içerisinde üyelik hesabına belirli miktar üzerinde para yatırma işlemlerinin yapılmasını, kullanıcı işlemlerinin belirlenen kurallara göre yapılmış olmasına dikkat ediliyor.  

Üyelik hesabı statüsünü yükseltmek isteyenler başvurularını yaptıklarında onwin yönetimi çeşitli kriterlere göre inceleme yaparak onay veriyor ve üyelik hesabının ayrıcalıklardan faydalanmasını sağlıyor. 

Onwin Vip Kulüp Ayrıcalıkları 

Onwin oyun sitesi, üyeleri arasında herhangi bir ayrım yapmamakta ve tüm online oyun hizmetlerinden sınırsız faydalanılmasını sağlamaktadır. Üyelik hesabı statüsünü vip seviyesine yükseltmek isteyenler öncelikle üyelik hesaplarına düzenli olarak yüksek miktarlarda para yatırmaktadır.  

Bu kullanıcılar vip kulübe katıldıklarında, yüksek oranlı bonus ve bahis ayrıcalıklarına ulaşabiliyorlar. Her kullanıcı yapmış olduğu yatırımlara daha fazla bonus almak ve bonuslarla oyunlarını daha fazla oynamak istemektedir. Bu kullanıcılara daha fazla kazanç getirecektir. Vip üyelik hesabına sahip olanlar para çekme işlemlerinde de yüksek miktarlı işlem yapabiliyor.